Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Tarsus Oto Kurtarıcı firması olarak müşterilerimize kusursuz bir yol yardım hizmeti vermekteyiz. Araç kurtarma desteğinden çoklu çekici alternatiflerine varıncaya dek geniş bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Bu sınırlar içinde kaliteli bir deneyim yaşamanızı önemseyen bir sistemde ilerleyen firmamıza siz de 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Böylece Oto çekici hizmetlerimiz arasında yer alan tüm desteklerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. 

Müşteri memnuniyetini ön olanda tutan Tarsus Oto Kurtarıcı firmamızda yalnızca yol yardim değil aynı zamanda farklı hizmetler de yer almaktadır. 24 saat hizmetimiz ve ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ilgili kategorileri inceleyerek iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Profesyonel kadromuz ile Tarsus oto kurtarma alanında hizmet veren firmamız, müşteri odaklı bir tutumda ilerlemektedir. Bu bağlamda uzman ekibimiz sizler için uygun ve kaliteli bir destek sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an ulaşabileceği, Tarsus en yakin çekici hizmetinden rahatlıkla faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece yıllardır müşteri odaklı bir yapıda ilerleyen Tarsus Oto Kurtarıcı firmamız bünyesindeki tüm oto kurtarma hizmetlerimiz ve avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

Tarsus oto çekici şirketimiz uzman kadrosu eşliğinde Mersin’deki tüm il ve ilçelere kolaylıkla ulaşabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz oto kurtarma yol yardım ayrıcalıklarından mahrum kalmamaktadır. Oto çekici hizmetlerimiz ve uygun fiyat poliçemizden yararlanmak için Tarsus Oto Kurtarıcı iletişim adresleri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.